Košile na míru: kdy o nich začít přemýšlet

košile_na míru


Existuje jen málo srovnatelných pocitů, než ten, když si obléknete
košili z luxusního materiálu, ušitou přesně na míru vašim proporcím. Nikde nic nepřečnívá, nikde nic nechybí. Je to látka přetvořená v kousek dokonalosti. Dokonalosti, kterou můžete nosit celý den a cítit se skvěle.

Krom zmiňovaného skvělého pocitu existuje několik dalších důvodů a situací, kdy se vyplatí investovat do práce kvalitních krejčí a nechat si jednu nebo více košil na míru ušít.

pruhovaná košile na míru černá košile na míru

Jste nekonfekční

Asi nejčastějším důvodem přechodu na “made-to-measure” (MTM) módu bývá samotná postava jejího nositele. Konfekční velikosti a výrobky jsou přizpůsobeny jakémusi průměru tak, aby jich bylo možné prodat v široké síti prodejen co nejvíce. Je tedy logické, že se v typových košilích dost možná nebudete cítit nejlépe.

U košil na míru nezáleží na tom, jestli jste vysoký, hubený, máte dlouhé ruce, široká ramena nebo naopak úzký pas. Vše je přizpůsobeno vašemu tělu a košile dokonale padne.

Chcete vybírat z toho nejlepšího

Pokud vás neuspokojuje klasická nabídka a vždy toužíte po něčem exkluzivním, jsou košile na míru jasnou volbou. Z těch nejlepších materiálů značek SÖKTAS nebo SEA ISLAND se tuctové kolekce prostě nešijí a dopřát si je tak mohou pouze opravdoví znalci.

Rozdíl poznáte okamžitě. Na pohled i na dotek.

Kosile n.m (20) • obleky Praha

Rádi necháte za sebe mluvit svůj outfit

Je libo něco extravagantnějšího? V obchodech s konfekcí si můžete sotva vybírat.

S košilí na objednávku je to ale jiné. Ovlivnit můžete doslova každý centimetr výsledku. Třiceti druhy límců počínaje, přes dvacet způsobů zakončení rukávu – manžety, až po detaily, jakými jsou monogramy, kontrastní stojáčky, légy, manžety, rukávové rozparky nebo knoflíčky.

Měření probíhá vždy za asistence zkušené krejčové s letitými zkušenostmi.

Doporučujeme každému, aby vyzkoušel rozdíl mezi klasickou konfekcí a skutečnou košilí na míru, ušitou poctivými českými ručičkami, samozřejmě z prvotřídních materiálů.

 

“Ten pocit se prostě musí zažít.”

 

Už se vám honí hlavou materiály a vzory? Ozvěte se nám nebo se rovnou zastavte.

[su_button url=“http://www.oblekypraha.cz/kontakty/“ background=“#fbeca5″ color=“#232222″ size=“10″ center=“yes“]Mám zájem o košili na míru[/su_button]