Jak vybrat správnou košili snadno a rychle

kosile_otaznik

Také se při pohledu do šatníku či šatní skříně cítíte jako Alenka v říši divů a nevíte si rady, jakou košili na danou událost zvolit? Nic si z toho nedělejte, nabídka pánských košil je opravdu veliká. Abyste ale pro příště už měli jasno, společně se zaměříme na základní rozdělení, díky kterému už budete v obraze!

Pro mnohé muže je móda životní styl, pro druhé je to zase úplně tabu. Ruku na srdce, vzpomeňte si, kdy jste naposledy viděli elegána a v duchu se vám honili myšlenky, proč si zrovna oblékl tuto košili a nezvolil raději jinou, která by se hodila mnohem více. Myslíme si, že tento pocit zažil alespoň jednou každý z nás.

Business košile do kanceláře a na schůzky

Chystáte se na pracovní pohovor nebo schůzku, určitě zvolte business košili. Nemusí být bílá, v dnešní době už nejsou pravidla tak striktní, jak bývali kdysi. Do práce se můžete vydat i v nebesky modré, světle šedé či košili s jemnými a světlými proužky či jinými geometrickými vzory.

Formální košile na společenské události

Na plesy, společenské události je nejlepší volbou bílá košile bez knoflíků a kapes. Bílou košili a smoking pak můžete doplnit stylovou kravatou či motýlkem. Uvidíte, že na první dojem budete působit jako skutečný gentleman, který ví, jak to ve společnosti chodí a co se hodí.

Volnočasová košile aneb fantazii se meze nekladou

V případě těchto košilí neexistuje žádné pravidlo. Obléct si je můžete na procházku, dovolenou nebo zkrátka kdykoliv, kdy vás přepadne chuť být alespoň z části za slušňáka. K sehnání je hned několik typů, vzorů a motivů. Záleží jen na vás, jak moc pustíte svou fantazii na uzdu.

Nezapomínejte investovat do kvalitní košile na míru. Věřte, že košile, do které investujete vyšší částku vám vydrží mnohem déle než košile, kterou zakoupíte v obchodním centru. Nemusíte mít ani strach, že za pár let už košile nebude v módě. Střihy se upravují velmi okrajově a už po desetiletí zůstávají téměř neměnné.

Potřebujete poradit s výběrem správné košile?

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ