Den D: Jak ještě více okouzlit nevěstu?

sva

 

Svatba je jednou z nejradostnějších událostí v životě každého člověka. Ženy většinou touží po svatbě plné nezapomenutelných okamžiků doladěných až do těch nejmenších detailů. Co si budeme povídat, najít vhodné šaty a oblek není jen tak. Často za tím stojí hodiny zkoušení a pátraní po tom pravém. S francouzskou značkou Dormeuil, která udává styl a trendy ostatním firmám to ale bude hračka.

A co víc. Prodejci této značky prochází přísným kritériím, které nesplní jen tak někdo. Salony, které tuto značku prodávají musí zákazníkům nabídnout takový druh kvalifikace a individuální služby, který si zákazník doopravdy zaslouží.

Značka Dormeuil je symbolem vrcholné elegance a kvality. Mezi hlavní klientelu této značky patří například vrcholní politici, filmové hvězdy, hudebníci i příslušníci šlechtických rodů nebo britská královská rodina.

Popřemýšlejte nad tím, jaký oblek si přejete

Máte jasné představy o tom, jaký pánský oblek chcete na svém výjimečném dni mít? Máte strach, že tento oblek v půjčovnách či kamenných prodejnách neseženete? Nezoufejte. Obraťte se na nás, sdělte nám vaše tajná přání a nechte si ušít oblek přesně na míru. Uvidíte, že společně zvládneme opravdu vše.

hassi52438_2

Trojdílný oblek nebo frak nebude problémem

Pánský svatební oblek můžeme vybírat z několika modelů. Na svatbu můžete zvolit například sako s prodlouženou délkou a vestou. Rozhodně nešlápnete vedle i tehdy, když zvolíte sako se zapínáním na dva knoflíky. V případě větší svatby se rozhodně nebojte sáhnout po fraku. V tomto případě však musí mít frak i svědek či ostatní hosti, kteří se budou svatby účastnit.

Stůjte si za svým názorem

Tlačí na vás okolí a vy máte jasnou představu o tom, co chcete? Stůjte si za tím. Svatba by měla být událost, která se děje jednou za život. Ruku na srdce, kdo by chtěl za pár let vzpomínat na to, že tento den nakonec vůbec neprobíhal tak, jak jste si přáli. Chce po vás budoucí nevěsta či okolí zelenou košili nebo krémové sako? Slušně odmítněte.

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ