Pánský zimní kabát alias nevypadejte jako v pytli!

Zima klepe na dveře a je na čase z šatníku vytáhnout své zimní kabáty. Jste si ale jistí, zda váš kabát je správné velikosti a neuděláté módní faux pas? V případě, že zvažujete koupi nového kabátu nebo se chcete pouze ujistit, že máte vážně ten správný, tak čtěte dál. Připravili jsme pro vás pár rad, jak nevypadat jako v pytli!

Stejně jako u obleků na míru, tak i u kabátu platí, že je lepší si za kvalitní práci připlatit. Předpokládame, že kabát si nekupujete každý rok a že od svého kabátu požadujete, aby byl nadčasový, aby hřál a zároveň se v něm dalo hýbat. Není nic horšího, než když se vám odkrvňují ruce při řízení auta, že ano. Díky možnosti ušití kabátu na míru si můžete navymýšlet, co jen budete chtít a díky kvalitně odvedené práci budete spokojení několik let. Nicméně dejte vždy na rády profesionálek v salónu, ony totiž ví, jak nevypadat v kabátu, jako po dědovi.

Tento středně dlouhý dvouřadý kabát má elegantní formální vzhled, kdy zvýrazní široká ramena muže a užší pas. Kabát však musíte vždy zapínat, jelikož rozepnutý ztrácí své kouzlo.

U jednořadých kabátů je výhoda, že vypadají skvělé i rozepnuté. Kabáty jde vždy doladit šálou, rukavicemi či čepicí. Nebojte se být originální i v zimě. Výhodou u kabátu ušitého na míru je, že si veškeré detaily doladíte dle libosti – tvar kapes, klopy, ukončení rukávů i knoflíky.

Až si budete zkoušet svůj hotový kabát, který splní všechny vaše požadavky, tak si pro jistotu zkuste v kabátu po prodejně projít, sednout si a nebo si zavázat tkaničku u bot. Tančit v kabátu nemá smysl. Jestli je doposud vše v pořádku, nic vám už nebrání si svůj vysvěný kabát zaplatit. Na závěr však nezapomeňte, že musíte kabátu věnovat patřičnou péči. Na jaře neházejte kabát do pračky, ale do čistírny a omezte nošení těžkých tašek přes rameno, které mohou materiál odřít. Žmolky nemá nikdo rád.

Jak jsme zmínili již na začátku, pokud si nevíte ještě s něčím rady, zastavte se k nám do salónu, kde vám ochotně poradí.

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ