Vánoční dárky pro muže i ženy v salónu Bernhardt

 

Období vánočního šílenství je opět tady a většina z nás to opět nechává na poslední chvíli. Je to přece jenom taky druh adrenalinu.  Důležité však je nepropadat stresům a v první řadě si vánoční svátky užít plnými doušky. Jestli vás však trápí, že vám chybí ještě pár dárků, například pro šéfa, švagra či vaši asistentku, máme pro vás řešení. Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat.

Kravata či motýlek

Ano, je to klasika, ale záleží, jak tento dárek umíte kreativně pojmenovat. Například, jestli plánujete příští rok svatbu a už tušíte, v jakých barvách bude, můžete v té správné barvě pořídit kravatu či motýlka. Věřte, že dotyčnému ušetříte mnoho času, protože by to stejně pak musel shánět sám. Stačí dát obyčejné věci nějaký příběh a bude z ní věc „šitá na míru“ a ještě s luxusní značkou.

 

Manžetové knoflíčky

U nás si budete mít opravdu z čeho vybrat, a to jak pro muže, tak i pro ženy. Pokud víte, že nějaká vaše známá si libuje v elegantní módě, bude to pro ni velice originální dárek, který podtrhne její styl. Pokud si však nejste jistí, v jakých barvách a kombinacích máte vybírat, dejte na neutrální barvy, které ladí ke všemu.

 

Barevné ponožky

Těm žádný „stylař“ neodolá! I když si nejste jistí, zda by to dotyčná osoba opravdu nosila, tak to alespoň zkuste. Minimálně tím pobavíte a kdo ví, třeba i váš šéf je bude rád nosit do práce. Škála barev i vzoru je opravdu velká, tak najděte takovou, která danou osobu nějak vystihuje. Takové barevné ponožky můžou rozjasnit pracovní den každému z vás.

 

Elegantní šála

Šály jsou nejen funkční, ale také šmrncovně doplňují outfit muže i ženy. Opět se můžete vyřádit v originálních barvách, ale pro jistotu bychom zde volili decentní barvy, které budou ladit jak k obleku, tak i kabátu. Materiál zvolte příjemný nekousavý, ale ani by neměl pouštět chlup. Kdykoliv si nebudete vědět rady, naše prodejní asistentky vám budou po ruce.

 

Dárkový poukaz

Přiznejme si, nakupování košile či obleku bez dotyčného je opravdu oříšek a pouze ti nejlepší, to mají opravdu v oku. Dárkovým poukazem však nikdy nic nepokazíte! Obdarovaný si vybere přesně to, co se mu líbí a o čem třeba už dlouho snil. Pro vás je to jistota, že jste se dokonale trefili do vkusu nejen muže, ale i ženy.

 

Obecně platí, že když je to dárek od srdce a má svůj účel, udělá obdarovanému radost. V našem salónu vám vždy rádi poradíme a kdykoliv se na nás můžete zpětně obrátit. Přejeme Vám úspěšné nákupy dárků, ale především pohodové Vánoce a žádný stres.

PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT