Pitti Uomo udává styl v pánské módě.

Zdroj: aphrodite1994.com

Všímáte si, že na sociálních sítích (především na Instagramu) se často objevují momentky cool oblečených gentlemanů v ulicích italské Florencií a že je vždy u toho hashtag #pittiuomo? Jestli tento veletrh znáte, tak nám jistě dáte za pravdu, že jde o bezednou studnu inspirace. Každopádně je potřeba veletrh Pitti uomo přiblížit i těm, kteří netuší, oč tu běží.

Dvakrát do roka se v italské Florencii koná veletrh pánské módy a trendů, kde se mohou předvést nejen známé světové značky a návrháři, ale také ti méně známi. Po ulicích můžete potkat stylově a do posledního detailu sladěné významné muže, kteří se nebojí extravagance a udávají tak trendy na nadcházející sezóny. Je tomu právě nedávno, kdy se konal 93. ročník veletrhu, a to od 9. -12. 1. 2018. Návštěvníkům nabídl jak čistou eleganci, tak netradiční až potrhlé kousky, které můžete sledovat všude na internetu. Street Stylové fotky plní sociální sítě, módní blogy a magazíny. Pojďte se také pokochat menším výběrem fotek z 93. ročníku Pitti Uomo.

Zdroj: thetrendspotter.net

Zdroj: fashionunited.uk

Zdroj: artapartofculture.net

Zdroj: elledecor.it

Zdroj: ansa.it

Kromě ulic plných dokonalé pánské kreativity byly k vidění různé přehlídky známých návrhařů. Nejvíce emocí zanechala kolekce Beyond Closet FW s tak trochu bláznivým stylem. Musíme uznat, že některé kousky si do ulic asi neoblečeme, ale můžeme zde sledovat volnější střih kalhot, který pomalu ale jistě nahrazuje slimfit střihy.

Jednoduše z toho všeho plyne, že pokud si nejste pánové jistí, zda vaše košile ladí dostatečně s doplňky a nebo netušíte jak svůj outfit oživit, doporučujeme sledovat trendy z Pitti Uomo nebo naše sociální sítě, protože my tyto trendy sledujeme neustále!

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ