3 trendy letošního podzimu

 

Jistě jste si všimli, že venku přituhuje a podzim začíná nabírat na obrátkách – doba tak akorát nechat si ušít něco nového a krásného do vašeho podzimního šatníku. Které tři trendy byste letos rozhodně neměli vynechat?

Kostky

Jsou tu už několikátou sezónu v řadě a stále se zdá, že se na ústup jen tak nedají. Proč? Jsou prostě zajímavé, skvěle kombinovatelné s dalšími kusy oděvů. A je jich nepřeberné množství velikostí a variací. Velké, malé, střední, všechny máme skladem v nejrůznějších barvách. Stačí se jen zastavit a prohlédnout si vzorníky.

 

Výrazné separátní sako

Blazer neboli separátní sako by mělo být něčím zajímavé. Nejlépe, když je zajímavé samo o sobě a celé 🙂 Volte výraznější odstíny modré, bordó nebo zelenkavé a nebojte se jindy méně využívaných materiálů, ze kterých byste si celý oblek dokázali představit jen stěží. Na separátním saku se můžete opravdu vyřádit při jeho návrhu. Následně sklidíte zasloužené komplimenty při jeho nošení.

 

Zemité tóny hnědé a béžové

Hnědá, béžová a další tlumené barvy jsou letos na podzim zvláště „in“. Většina světových návrhářů je po letech striktní modré a šedé opět zařadila do svých rotací a my můžeme tento krok jen kvitovat. S hnědým oblekem se budete cítit nohama stále při zemi, zároveň ale vysoce elegantně a netradičně. Patrně budete jeden z mála v místnosti, kdo bude tuto elegantní a pro obleky klasickou barvu mít v ten moment na sobě. To stejné platí pro kabáty.

 


Zalíbil se vám některý z kousků?

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ