Často cestujete? Pak musíte vyzkoušet vzorník Tonik® Wool od Dormeuil!

Pokud je skvěle padnoucí oblek vaší každodenní pracovní uniformou a interiér auta, vlaku nebo letadla vaší pohyblivou kanceláří, zřejmě váš čas od času napadnou dvě nebo tři otázky:

Na všechny tři otázky existuje jedna odpověď:

Vzorník Tonik® Wool od Dormeuil

Výrobu řady látek Tonik® započal věhlasný francouzský Dormeuil v roce 1957 jako superprémiovou řadu pro velmi náročnou klientelu. Doba se uvolňovala a vyšší třída se chtěla cítit v šatech pohodlněji. Postupem času se tento vzorník stal synonymem pro pohodlné cestování všech manažerů, obchodních zástupců i sportovců, kteří potřebují na dlouhých cestách pohodlný, trvanlivý oděv a zároveň chtějí po svém příjezdu vypadat skvěle.

4 hlavní výhody materiálu Tonik® Wool

Rouno z Patagonie, voda z Yorkshire

To nejlepší ze všech koutů světa – tak by se daly popsat suroviny, ze kterých tyto unikátní materiály vznikají.

Sám Dominic Dormeuil, současný CEO značky, s oblibou cestuje po světě a hledá nejkvalitnější možnou vlnu, ze které pak vyrábí látky té nejvyšší kvality. Farmy s těmi pravými ovcemi pro výrobu látek Tonik® Wool našel v Patagonii, rozsáhlém území na jižním cípu Jižní Ameriky, zasahující do Argentiny a Chile. Zdejší ovce se chrání před drsným podnebím nejjemnějším rounem, které v zimě hřeje a v létě příjemně chladí.

Voda je zase jedním z důležitých součástí procesu spřádání. Ta z anglického Yorkshire, kde se vlna spřádá, je průzračně čistá a materiálu propůjčuje krásný přírodní lesk. Společně pak tyto vlastnosti přebírají oděvy, které jsou z nich vyráběny.

Dohledatelný původ i inspirace

Dormeuil přišel v případě vzorníku Tonik® Wool s chytrým řešením pro všechny, kteří si jen těžko představí, jak vypadá hotový oděv z konkrétní látky. Jednotlivé materiály totiž obsahují QR kód, po jehož načtení se zobrazí fotografie s hotovým modelem.

Cesta přes QR kód funguje i zpětně – každý hotový kousek je opět opatřen kódem, pomocí kterého je možné dohledat přesné místo původu vlny, ze které je vyroben. Můžete v podstatě dohledat stádo ovcí, kterému vděčíte za své nové sako 🙂

Speciální nabídka Bernhardt

Protože je nám přístup značky Dormeuil velmi sympatický a jaro i léto jsou obdobími cestování, přinášíme vám krásnou akci na šaty ze vzorníku Tonik® Wool.

Dvojdílný oblek ze vzorníku Tonik® Wool

Původní cena: 35.500 Kč

Akční cena: 26.000 Kč

REZERVOVAT TERMÍN MĚŘENÍ