Pánské kabáty na míru

ZAHŘEJE
A SKVĚLE PADNE

Chladné počasí nás provází téměř polovinu roku. Pokud chcete vypadat skvěle
na podzim i v zimě, málokterý kousek zafunguje tak, jako kabát na míru.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

VYBRERTE SI
VLASTNÍ DESIGN
KABÁTU!

Pro výrobu vašeho prvního oděvu na míru je potřeba se nejprve objednat na osobní schůzku. Ta proběhne v příjemném prostředí našeho salonu Bernhardt v pasáži Černá růže v centru Prahy nebo u vás v kanceláři. Nyní můžete zdarma využít službu Mobilní krejčí – více informací zde

Zkušená krejčí vás změří, pak zasednete ke stolu plnému vzorníků těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou jich stovky, všechny od renomovaných světových výrobců jako Dormeuil, Zegna, Scabal, Reda nebo Loro Piana. Vyberte si podle svého vkusu!

Kabát na míru skvěle padne, protože je ušit přesně podle vašich proporcí. Krejčí vám vezme míry pro daný kus oděvu a vezme přitom v potaz všechny přednosti vaší postavy. Míry zapíše do elektronického systému, takže příště měřit nemusíte.

Následuje opět kreativní část – výběr detailů, barev prošití, tvaru klop, kapes, manžet a dalších součástí oděvu. Například u obleku na míru je možných až neuvěřitelných 111 alternací. Po finalizaci a zapsání všech požadavků je objednávka kompletní a je odeslána do prostějovských dílen. Zbývá jen několik dní počkat.

Desítky zkušených švadlen se dají do práce. Měří, stříhají, podšívají, šijí, napařují a žehlí jednotlivé kousky přesně podle naměřených údajů ze salonu. Všechny oděvy pak procházejí výstupní kontrolou, načež jsou zabaleny do ochranného obalu a odeslány k finální zkoušce.

Na zkoušku se dostavíte do salonu po předchozí domluvě. Opět si dáme kávu nebo něco dobrého, vyzkoušíme a provedeme případné korekce. Svůj nový outfit můžete doplnit kravatou, motýlkem, knoflíčky nebo kapesníčkem, které máme v salonu skladem.

KAM HODLÁTE VYRAZIT?

KABÁTY PŘESNĚ
PODLE VAŠEHO
GUSTA

JEDNOŘADÝ

Jednořadá klasika zaručeně dodá vašemu outfitu mladistvý look. Volit můžete střídmější materiály, trendem je ale také velké "windowpane" káro.

DVOUŘADÝ

Chcete se svým stylem přiblížit Italům nebo romantické době První republiky? Volte dvouřadý kabát, který je nyní velmi v kurzu.

LEHKÝ / TRENCH

Pro přechodné a často deštivé) období jara a podzimu se vyplatí mít v šatníku něco lehčího. Doporučujeme klasický trenčkot.

DNES SE OBJEDNÁTE,
ZA 3 TÝDNY MÁTE

OBJEDNAT NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Schůzku v našem salonu vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

MĚŘENÍ A VYHOTOVENÍ

Společně vytvoříme oblek, kabát nebo košili přesně podle vašich představ.

PRECIZNÍ RUČNÍ PRÁCE

ŠIJEME NA MÍRU UŽ OD ROKU 1936

STŘÍHÁNÍ A ŠITÍ

Zkušené švadleny z Prostějova pracují s moderními technologiemi elektronických střihů a laserového řezání. Pro šití využíváme moderních strojů, zbytek je ruční práce a léta zkušeností.

FINIŠ A KONTROLA

Hotový kousek se opatří monogramy, profesionálně vyžehlí párou a na ramínku nechá chvíli vydechnout. Poté jej důkladně prozkoumá náš kontrolor kvality. Pokud je vše v pořádku, je vydán k expedici.

DODATEČNÉ ÚPRAVY

Před předáním je možné jednotlivé kousky ještě dodatečně upravit. Typicky na přání zkracujeme nohavice nebo vypasováváme saka. V naprosté většině případů ale vše sedí díky přesnému měření.

ŘÍKAJÍ O NÁS

SVÉ KLIENTY SI OPRAVDU HÝČKÁME

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Bernhardt spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Bernhardt se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Neváhejte,
objednejte se!

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ