LOOKBOOK

Kolekce Bernhardt
Fashion S/S 2019

Sportovní obleky a mnohem více

„V Bernhardtu vyrábí obleky a já jsem obleková. Mám ráda klasiku a vítám její nadčasovost. Dovedu obleky kombinovat i do sportovna, móda je tak hravá, že není problém si vzít k obleku tenisky a stále budete vypadat dobře. Filip Vaněk vsadil na sexy ženské obleky, které mají šmrnc. Vybral krásné látky, barvy a vzory, oslovil mě na spolupráci, a nedalo se jinak, než souhlasit,“ popsala kolekci Simona.

Sportovní saka a mnohem více

Základem letní kolekce, kterou pro nás navrhl známý stylista Filip Vaněk, jsou klasická saka přepracovaná do sportovnějších kousků. Zatímco u Karla a pánských modelů se hrálo s prémiovými materiály od Dormeuilu a Scabalu, nekonečná fashion energie Simony zase přímo vybízela k odvážnějším, ale stále skvěle nositelným kreacím.


Nejen pro dospělé

Modelem stála celá rodina Simony Krainové a Karla Vágnera včetně synů. Rozhodli jsme se ušít jim také krásné padnoucí obleky, aby mohli vyrazit ven sladění s jejich vždy stylovými rodiči. Dětská móda je roztomilá, zároveň ale stejně propracovaná, jako ta dospělácká. Musíte uznat, že jim to prostě sekne!

Zalíbil se vám
některý z kousků?

OBJEDNAT NA MĚŘENÍ