LOOKBOOK

Kolekce Bernhardt
Fashion A/W 2019

30. léta první republiky

nás inspirovala svým stylem pro novou kolekci Bernhardt Fashion. Tato velmi elegantní doba hrála do karet všem dámám, které preferovaly pánský styl. Proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s úspěšnou modelkou a bývalou českou Miss Anetou Vignerovou, která si libuje v kombinacích dámských a pánských střihů.

Základem kolekce A/W 2019

jsou společenské smokingy pro dámy, které směle nahradí i velkou večerní toaletu. Široké kontrastní klopy z hedvábí dodávají těmto kouskům na výrazu a jsou nositelné jak na společenské akce, tak v prostředí business jednání. Znovuobjevený manšestr v zelené barvě je prostě nepřehlédnutelný, v kombinaci s rudou podšívkou a zlatými detaily asi nejlépe vypráví příběh o extravaganci a hravosti našich designérů. Bílý smoking černou klopou dodá své nositelce zaručeně na sex appealu, rudý kašmírový oversized kabát zase přinese do vašeho šatníku šmrnc a ladnost Pařížanky.


Pánská kolekce

se zase nese v duchu kombinování. Kolik outfitů dokážete vytvořit z několika málo stěžejních kousků vašeho šatníku? Příkladem může být burgundy a fialový denní oblek s vestou, doplněný vždy zimním rolákem. Jejich části jsou pro kombinaci jako stvořené. Dalším příkladem je černý oblek, který dohromady s bílou košilí tvoří večerní model, zatímco červený rolák mu propůjčuje smart casual look, který zaručeně zaujme v každé kanceláři nebo neformální schůzce.

Propojení stylu i materiálů je parné napříč celou kolekcí. Pánské střihy, zemité barevné tóny nebo semišové aplikace jsou ukázkou šíře mateirálové nabídky a možností krejčovských dílen Bernhardt.

Zalíbil se vám
některý z kousků?

OBJEDNAT NA MĚŘENÍ