BERNHARDT

Nebývale šik již od roku 1936.

Vítejte v tradičním krejčovském salonu s moderním přístupem. V salonu plném kreativních krejčích znalých nejnovějších vzorníků i všech osvědčených technik potřebných pro perfektní výsledek. Vítejte v salonu Bernhardt v pasáži Černá růže.

V našem salonu můžete prozkoumat materiály na desítkách již hotových vzorových obleků, blazerů, kabátů i košil.

KUDY K NÁM

HISTORIE ZNAČKY

SKUTEČNĚ TRADIČNÍ KREJČOVSTVÍ

NĚMECKÝ PŮVOD

Značka Bernhardt byla založena v německém Dautphetal Mittelhessen panem Wilhelmem Bernhardtem. Postupem času zvyšovala své kapacity a díky neustálému vývoji a inovacím se zanedlouho ocitla na špičce evropského oděvního průmyslu.

Zakázek přibývalo a obraty rostly. Značka rozšířila pomocí obchodních zástupců a místních zastoupení svůj byznys do mnoha zemí Evropy, včetně Velké Británie, kde se stala jedním z hlavních dodavatelů oděvů pro krejčovské salony na proslulé Savile Row.

SPOJENÍ DVOU SILNÝCH

V roce 2001 došlo v historii společnosti k velkým změnám, doslova zásadním. Bylo domluveno převzetí značky Bernhardt a přesun veškerých výrobních kapacit do prostor prostějovské společnosti OP Prostějov, centra výroby společenských oděvů již od 15. století.

Započala tak nová éra, ale vše zůstalo prakticky při starém. Dílny uspokojovaly poptávku a produkovaly více než 20.000 kusů oděvů ročně pro krejčovství, obchody s konfekcí, korporátní klientelu i státní podniky po celé Evropě.

POKRAČOVÁNÍ V ODKAZU

V červnu roku 2012 odkoupila značku Bernhardt společnost AMF Reece CR s.r.o., celosvětově známý výrobce specializovaných průmyslových šicích strojů. Díky tomu jsou zajištěny neustálé inovace a okamžitý přístup k nejmodernější šicích technologii.

Zároveň se stále snažíme držet tradičních krejčovských postupů a dále budovat dobré jméno značky. Vyrábíme obleky na míru pro lidi z ulice, manažery, ale také britský královský dvůr nebo pro samotného Jamese Bonda.

KAM CHCETE VYRAZIT?

LUXUSNÍ OBLEK
PRO KAŽDOU
PŘÍLEŽITOST

BUSINESS

DRESS CODE

CASUAL

ŘÍKAJÍ O NÁS

SVÉ KLIENTY SI OPRAVDU HÝČKÁME

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Bernhardt spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Bernhardt se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Objednejte se pohodlně online

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ