URČENO PRO PÁNY

ELEGANTNÍ A MODERNÍ
OBLEKY NA MÍRU

Tvorba obleku na míru je nádherný proces měření, výběru materiálů a detailů.
Vyzkoušíte jen jednou a již nebudete chtít nosit nic jiného.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

TVORBA OBLEKU
JE VELKÁ ZÁBAVA!

Pro výrobu vašeho prvního oděvu na míru je potřeba se nejprve objednat na osobní schůzku. Ta proběhne v příjemném prostředí našeho salonu Bernhardt v pasáži Černá růže v centru Prahy nebo u vás v kanceláři po předchozí domluvě.

Zkušená krejčí vás přivítá dobrou kávou nebo jiným občerstvením, pak už zasednete ke stolu plnému vzorníků těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou jich stovky, všechny od renomovaných světových výrobců jako Reda, Dormeuil, Zegna, Scabal, Loro Piana nebo česká Mileta. Vyberete si podle svých preferencí a můžeme jít do kabinky.

Oděv na míru skvěle padne, protože je ušit přesně podle vašich proporcí. V diskrétní měřící kabince vám krejčí vezme míry pro daný kus oděvu a vezme přitom v potaz všechny přednosti vaší postavy. Míry zapíše do elektronického systému, takže příště měřit nemusíte.

Následuje opět kreativní část – výběr detailů, barev prošití, tvaru klop, kapes, manžet a dalších součástí oděvu. Například u obleku na míru je možných až neuvěřitelných 111 alternací. Po finalizaci a zapsání všech požadavků je objednávka kompletní a je odeslána do prostějovských dílen. Zbývá jen několik dní počkat.

Desítky zkušených švadlen se dají do práce. Měří, stříhají, podšívají, šijí, napařují a žehlí jednotlivé kousky přesně podle naměřených údajů ze salonu. Všechny oděvy pak procházejí výstupní kontrolou, načež jsou zabaleny do ochranného obalu a ve speciální přepravní bedně “na stojáka” odeslány k finální zkoušce.

Na zkoušku se dostavíte do salonu po předchozí domluvě. Opět si dáme kávu nebo něco dobrého, vyzkoušíme a provedeme případné korekce. Svůj nový outfit můžete doplnit kravatou, motýlkem, knoflíčky nebo kapesníčkem, které máme v salonu skladem.

KAM HODLÁTE VYRAZIT?

LUXUSNÍ OBLEK
PRO KAŽDOU
PŘÍLEŽITOST

BUSINESS

Klasické i casual denní obleky jsou základem manažerského šatníku. Ať zvolíte tmavomodrou klasiku, šedou modernu nebo něco odvážnějšího, váš nový oblek na míru udělá jistě vždy velkou parádu.

BLACK TIE

Slavnostní příležitosti a večerní akce si žádají něco víc než denní oblek. Smoking, frak nebo dokonce žaket z naší dílny se bude vyjímat na červeném koberci festivalu stejně dobře jako na silvestrovské párty.

SVATBY

Svatební oblek musí být něco extra, nesmí ale sklouznout k přehnanému kýči. V tvorbě slavnostních modelů máme dlouholetou praxi. Můžete si tak být jisti, že ve váš velký den nebude sklízet pochvaly jen nevěsta.

DNES SE OBJEDNÁTE,
ZA 3 TÝDNY MÁTE

OBJEDNAT NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Schůzku v našem salonu vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

MĚŘENÍ A VYHOTOVENÍ

Společně vytvoříme oblek, kabát nebo košili přesně podle vašich představ.

PRECIZNÍ RUČNÍ PRÁCE

ŠIJEME NA MÍRU UŽ OD ROKU 1936

STŘÍHÁNÍ A ŠITÍ

Zkušené švadleny z Prostějova pracují s moderními technologiemi elektronických střihů a laserového řezání. Pro šití využíváme moderních strojů, zbytek je ruční práce a léta zkušeností.

FINIŠ A KONTROLA

Hotový kousek se opatří monogramy, profesionálně vyžehlí párou a na ramínku nechá chvíli vydechnout. Poté jej důkladně prozkoumá náš kontrolor kvality. Pokud je vše v pořádku, je vydán k expedici.

DODATEČNÉ ÚPRAVY

Před předáním je možné jednotlivé kousky ještě dodatečně upravit. Typicky na přání zkracujeme nohavice nebo vypasováváme saka. V naprosté většině případů ale vše sedí díky přesnému měření.

ŘÍKAJÍ O NÁS

SVÉ KLIENTY SI OPRAVDU HÝČKÁME

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Bernhardt spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Bernhardt se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Neváhejte,
objednejte se!

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ